Dom >

Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd. profil firmy

Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd.
Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd.
-->
O nas
Skontaktuj się z nami
86-592-5674359
Skontaktuj się teraz
Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd.
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Północna , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Bliski Wschód , Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent

Marki:

KINDDI

Ilość pracowników:

250~251

Coroczne wyprzedaże:

14,705,882-14,705,883

Rok założenia:

1996

Eksport szt.:

80% - 90%

Wstęp

Xiamen Kingtom Rubber-Plastic Co., Ltd został oficjalnie założony w 1996 roku.Kingtom jest ugruntowany w tworzeniu innowacyjnych wyników badań i rozwoju oraz doskonałej obsługi klienta w zakresie wyrobów z gumy i tworzyw sztucznychStworzyliśmy markę Kinddi w 2002 roku.

KinddiZapewniamy pełny zakres rozwiązań technologicznych w zakresie gumy dla światowych torów wyścigowych. tylkocertyfikowany dostawca poduszek gumowych przez Hong Kong Jockey Club&Japońskie Stowarzyszenie Wyścigów w Chinach.

Nasze główne produkty:maty gumowe do tuneli wyścigowych,maty gumowe do basenu dla koni,maty gumowe do ćwiczeń koni,maty gumowe dla stajni,gumowe szlaki spacerowe itp.Kinddi oferuje różnorodne usługi dostosowane do Twoich potrzeb.

 
Usługa

Nasza firma zapewnia badania i rozwój, sprzedaż, wsparcie techniczne i usługę posprzedażną, aby zapewnić naszym klientom lepsze zakupy i korzystanie z doświadczeń.

Nasz zespół

Nasza firma jest dobrze znane przedsiębiorstwa, profesjonalny zespół inżynierów i instrumenty wskazówki ekspertów, a także silny personel obsługi klienta, gdy napotkasz trudności w kursie,skontaktuj się z nami, a my zapewniamy terminową komunikację i kontakt z Tobą, zapewniają wysokiej jakości usługi.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Mata gumowa dla koni Dostawca. Prawa autorskie © 2023-2024 kinddirubber.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.